Bendros Lietuvos ir Vokietijos Įmonės UAB Deulita (toliau UAB Deulita) Bendrosios Nuomos SąlygosAutomobilio rezervavimas

Automobilį galite rezervuoti tel. +370 657 71 771, el. paštu info@deulita.lt arba užpildžius rezervacijos formą www.deulita.lt. Užpildžius rezervacijos formą, būtina sulaukti, kol rezervacija bus patvirtinta, patvirtinimas bus išsiųstas Jūsų nurodytu el. paštu arba su Jumis susisieks mūsų darbuotojas telefonu.

Reikalingi dokumentai

Nuomininkas privalo turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir galiojančią asmens tapatybės kortelę arba galiojantį pasą. Ne Europos Sąjungos piliečiai privalo pateikti galiojantį pasą, kuriame duomenys apie asmenį yra parašyti lotyniškomis raidėmis. Nuomininkas ar jo įgaliotas asmuo, kuris vairuos automobilį, privalo turėti ne mažesnę nei vienerių metų vairavimo patirtį. Be vairuotojo pažymėjimo – automobilis nenuomojamas.


Nuomos kaina

Nuomos kaina skaičiuojama pagal parų skaičių, kai transporto priemonė yra naudojama. Išskirtinais atvejais - pagal nuvažiuotų kilometrų skaičių. Minimalus automobilio nuomos laikotarpis – 24 valandos. Nuomos dienos skaičiuojamos nuo automobilio pasiėmimo dienos iš nuomos punkto iki automobilio grąžinimo dienos į nuomos punktą. Į kainą itraukta: KASKO draudimas (KA), Civilinės atsakomybės privalomasis draudimas (CA), automobilio priežiūra, remontas, alyvos suvartojimas. Nuomos kaina priklauso nuo pasirinkto automobilio, taip pat nuo esamos situacijos rinkoje. Nuomos punkte Jus mielai supažindins su galimais įkainiais.


Apmokėjimas ir užstatas

Už automobilio nuomos paslaugą galite atsiskaityti grynaisiais pinigais arba mokėjimo (bankiniu) pavedimu. Užstato suma yra 150 – 300 EUR, priklausomai nuo automobilio klasės. Visa nuomos kaina ir užstatas turi būti sumokėti ne vėliau kaip prieš pasiimant automobilį. Grąžinus automobilį tvarkingą, kaip nurodyta nuomos sutartyje, užstato suma yra grąžinama Nuomininkui.


Bendrieji reikalavimai vairuotojams
Minimalus vairavimo stažas – 1 metai.

Minimalus vairuotojo amžius – 21 metai.


Automobilio paėmimas arba pristatymas / grąžinimas

Rezervuotą automobilį galite paimti UAB Deulita aikštelėje adresu: J.Basanavičiaus g. 95A, LT-57352, Kėdainiai. Už papildomą mokestį galime pristatyti nuomojamą automobilį į Jūsų pasirinktą vietą, taip pat ir Jūs galite grąžinti automobilį Jums patogioje vietoje – iš anksto dėl to susitarus su UAB Deulita nuomos agentu. UAB Deulita įsipareigoja laikyti rezervuotą automobilį tik 3 valandas po sutarto laiko.


Vėlavimas grąžinti automobilį

Leistinas vėlavimo grąžinti automobilį laikas yra 59 minutės.


Automobilio gražinimas anksciau laiko

Jei išnuomotas automobilis Jums nebereikalingas ir jį grąžinate anksčiau sutartyje numatyto laiko, sumokėtas nuomos mokestis Jums nėra grąžinamas.


Papildomas vairuotojas

Nuomojamos transporto priemonės draudimas galioja tik asmeniui, kurio vardu sudaryta nuomos sutartis. Jei nuomos metu Jūsų nuomuojamą automobilį planuoja vairuoti kitas asmuo - apie tai turite pranešti, pasiimdami automobilį iš nuomos punkto. Papildomas vairuotojas privalo nuomos agentui pateikti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, būti ne jaunesnis nei 21 metų amžiaus bei turėti ne mažesnę nei vienerių metų vairavimo patirtį. Papildomo vairuotojo mokestis – 5.00 EUR per parą (pirmąsias 5 nuomos dienas).

UAB Deulita pareikalavus, nuomininkas (asmuo, kurio vardu sudaryta nuomos sutartis) privalo suteikti informaciją apie papildomą vairuotoją (pvz. pilnas vardas ir pavardė, gyvenamoji vieta ir t.t.). Kiekvienu atveju, kai automobiliui padaryta žala, už ją atsakingas nuomininkas.


Degalai

Automobiliai nuomuojami pilnu baku kuro. Jei klientas automobilį grąžina su nepilnu baku kuro – nuomininkas sumoka už trūkstamus degalus bei skaičiuojamas papildomas 10.00 EUR mokestis.


Vairavimo apribojimai

Automobiliu galima važinėti tik Lietuvos Respublikos teritorijoje. Maksimali vidutinė vienos paros rida – 300 km. Nuomininkas privalo naudotis išsinuomotu automobiliu pagal paskirtį. DRAUDŽIAMA: Išvykti iš Lietuvos Respublikos teritorijos nuomojamu automobiliu be raštiško nuomotojo sutikimo. Už savavališką išvykimą iš LR teritorijos be nuomotojo raštiško leidimo taikoma 1000 EUR bauda.


Speciali įranga automobiliams

Mes džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti galimybę naudotis papildoma įranga automobiliui tokia kaip: navigacinė sistema, vaikų, kūdikių sėdynės. Paslaugos kaina 5.00 EUR už daiktą per parą (pirmąsias 10 nuomos dienų).

Turime ribotą skaičių sėdynių bei navigacijų, todėl norint jas rezervuoti būtina apie tai iš anksto informuoti. Iš anksto nerezervavus, galimybė jas išsinuomoti priklauso nuo to, ar tuo metu yra laisvų sėdynių/navigacijų biure.


Automobilio draudimas

Nuomininkas, ar bet kuris kitas asmuo, įgaliotas vairuoti auto transporto priemonę, yra apdraustas KASKO draudimu (KA) ir transporto priemonių civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu (CA), su kurio sąlygomis galima susipažinti UAB Deulita biure. Šis draudimas įskaičiuotas į nuomos kainą. Pirkdamas papildomą draudimą (PD), nuomininkas gali savo atsakomybę sumažinti iki minimumo t.y. "0" (papildomos sąlygos yra pateiktos - Pilnas draudimas nuo avarijos). Pametus automobilio raktus ar dokumentus mokama 150 EUR bauda. Automobilio dokumentai ir raktai nėra apdrausti. Automobilio draudimas galioja tik Lietuvos Respublikos teritorijoje. Draudimas negalioja, jei su juo važiuojama per bekeles, sporto varžybose, mokoma vairuoti ir pan.


Pilnas draudimas nuo avarijos

Nuomininkas gali sumažinti savo atsakomybę iki minimumo (t.y. "0") pasirinkdamas Pilną draudimą (PD). Ši paslauga galioja tik asmenims, turintiems ne mažesnį kaip 5 metų vairavimo stažą. Įvykus autoįvykiui, pilnas draudimas galioja tik pateikus eismo autoįvykio deklaraciją arba pažymą ir jei draudimo bendrovė autoįvykį pripažįsta draudiminiu. Pilnas draudimas negalioja vandalizmo, automobilio stiklų ir ratų apgadinimo atvejais.


Nuomininko atsakomybė automobilio vagystės ar avarijos atveju

Nuomininko atsakomybė automobilio avarijos ar vagystės atveju yra 150 – 300 EUR (priklausomai nuo automobilio). Automobilio vagystės atveju, nuomininkas privalo būtinai grąžinti UAB Deulita, išnuomoto automobilio raktus ir dokumentus.


Papildomas draudimas

UAB Deulita nuomojami automobiliai apdrausti KASKO (KA) ir Civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu (CA), kuris jau įtrauktas į nuomos kainą. Taip pat, galimi ir papildomi draudimai:


UAB Deulita draudimas
Kaina parai
Civilinės atsakomybės draudimas (CA)
Šis draudimas apmoka nuostolius kitam avarijos dalyviui, jei Jūs įvykio kaltininkas. Draudimas kompensuoja dvejopą žalą - materialinę ir padarytą sveikatai. Šis draudimas automatiškai yra įtrauktas į pagrindinę kainą. (žr.draudimo sąlygas) Įskaičiuotas į nuomos kainą
Draudimas avarijos atveju (KA)
Šis draudimas dengia nuostolius, padarytus nuomojamam automobiliui. Visiškai nesvarbu, ar Jūs vairuodamas automobilį buvote kaltas šioje avarinėje situacijoje, ar ne - ši draudimo rūšis dengia nuostolius, padarytus avarijos metu nuomojamam automobiliui. Šis draudimas sumažina atsakomybę iki 150 – 300 EUR (priklausomai nuo automobilio, žr. draudimo sąlygas) padarytiems nuostoliams. Įskaičiuotas į nuomos kainą
Draudimas vagystės atveju (KA)
Draudimas galioja tada, jei Jūsų išsinuomotas automobilis būtų pavogtas. Jūs privalote nuomos kompanijai grąžinti automobilio dokumentus ir raktus, kitaip draudimas negalios. Šis draudimas sumažina nuomininko atsakomybę automobilio vagystės atveju iki 150 – 300 EUR (priklausomai nuo automobilio, žr. draudimo sąlygas). Įskaičiuotas į nuomos kainą
Pilnas draudimas nuo avarijos (PD)
Šis draudimas sumažina atsakomybę iki minimumo (t.y. "0"). Ši paslauga galioja tik asmenims, turintiems ne mažesnį kaip 5 metų vairavimo stažą. Pilnas draudimas negalioja vandalizmo, automobilio stiklų, žibintų, padangų ir ratlankių apgadinimo atvejais. 15.00 EUR per parą
Stiklų ir žibintų draudimas (SZ)
Šis draudimas kompensuoja žalą, padarytą automobilio stiklams ir žibintams. 5.00 EUR per parą
Padangų draudimas (PR)
Šis draudimas kompensuoja žalą, padarytą automobilio padangoms ir ratlankiams. 5.00 EUR per parą

Automobilio gedimai

Automobiliams yra suteikiama nemokama techninė pagalba kelyje 24/7. Nors UAB Deulita imasi visų prideramų atsargumo priemonių ir stengiasi, kad nuomojamos transporto priemonės būtų be mechaninių pažeidimų ir defektų, tačiau neatsako už automobilio nuomos metu atsiradusius naujus pažeidimus, ar dėl pažeidimų patirtus nuostolius. Atsiradus transporto priemonės gedimui ar defektui, esant Lietuvos Respublikos teritorijoje, nuomininkas privalo kreiptis į UAB Deulita nuomos punktą.

24h veikianti techninės pagalbos linija: 1828 arba +370 52 666 612


Pakaitinis automobilis

Sugedus automobiliui, įvykus autoįvykiui ar dėl kitų priežasčių negalint toliau eksploatuoti automobilio, UAB Deulita stengsis suteikti Nuomininkui kitą automobilį (pagal įmonės galimybes), jei Nuomininkas yra nekaltas dėl susidariusios situacijos.


Papildomi mokesčiai

Ne visi papildomi mokesčiai už suteikiamas paslaugas gali būti įtraukti į kainą rezervuojant automobilį internetu. Atsiimant automobilį iš nuomos punkto, agentas Jus informuos apie papildomus mokesčius už suteikiamas paslaugas.

Automobilio grąžinimas nesutartoje vietoje. Jei palikote automobilį kitoje vietoje, nei buvote nurodę nuomos sutartyje ir apie tai nebuvo iš anksto susitarta su UAB Deulita agentu, papildomai prie nuomos kainos bus priskaičiuojamas 50 EUR mokestis už palikimą nesutartoje vietoje ir papildomai 0.5 EUR už kiekvieną kilometrą nuo sutartyje nurodytos nuomos punkto vietos.

Jei rezervacija nebuvo panaikinta prieš 24 val. iki nuomos pradžios, rezervacijos metu sumokėti pinigai nėra grąžinami.

Gavus pranešimą apie KET pažeidimus, UAB Deulita perduoda kliento duomenis policijai. KET pažeidimų administravimo mokestis – 20 EUR.

UAB Deulita nuomojamuose automobiliuose rūkyti griežtai draudžiama. Pažeidus šią nuostatą taikomas automobilio valymo mokestis 100 EUR.

Jei grąžinamas nešvarus automobilis, kuriam išvalyti reikalingas ypatingas valymas, papildomai reikia mokėti 40 EUR.

Automobilio registracijos dokumentus, techninį pasą, draudimo polisą privaloma grąžinti kartu su automobiliu sutartyje nurodytu laiku ir vietoje. Bauda už negrąžintus dokumentus – 150 EUR. Kitu atveju Jūs turite galimybę dokumentus išsiųsti per siuntinių tarnybą. Tuo atveju Jūsų nuomos laikas tęsiamas iki tos dienos, kol UAB Deulita atgauna automobilio dokumentus.


Nuomininko atsakomybė avarijos, nelaimės atveju

Nuomuotojas privalo sumokėti mokesčius, priklausančius nuo transporto priemonės vertės ar atsakomybės išlaidų, kurias patytė UAB Deulita. Į mokesčių sąvoką įeina ir transporto priemonės žala, vagystė, nusidėvėjimas, transportavimas, ekspertų vertinimo išlaidos, pretenzijų nagrinėjimo mokestis.

Išsinuomuotu automobiliu draudžiama:

Nuomininkas ir bet kuris kitas įgaliotas Automobilio vairuotojas privalo padaryti viską, kad apgintų Nuomuotojo ir Nuomuotojo draudimo bendrovės interesus eismo įvykio nuomos laikotarpio metu:
Jei Nuomininkas nesilaiko nuomos sutartie sąlygų, Nuomininkas atsako už automobiliui padarytą žalą.


Delspinigiai

Delspinigių už nesumokėtą arba pavėluotai sumokėtą mokestį dydis – 0.5 proc. už kiekvieną pavėluotą dieną.


Nenumatytos aplinkybės

Iškilus nenumatytoms aplinkybėms (tokioms kaip rezervuoto automobilio gedimas, autoįvykis ar pan.), UAB Deulita pasilieka teisę atšaukti automobilio rezervaciją, apie tai iš anksto informavusi klientą telefonu/el.paštu, arba pasiūlyti kitą automobilį.